Konverents 2019

EMITA ja MINT esitlevad

2019 International Motivational Interviewing Conference, September, Tallinn

Rahvusvaheline motiveeriva intervjueerimise konverents

23. september Park Inn Central Tallinn (Narva mnt 7)

Selleaastane EMITA konverents toimub juba seitsmendat korda ning toob Eestisse MI meetodi suurkujud seoses samal ajal toimuva MINT (rahvusvaheline MI treenerite võrgustik) kohtumisega. Tänu sellele on konverentsil osalejatel harukordne võimalus kuulda MINT liikmete endi suust MI värskemaid arenguteid. Sealhulgas tutvustatakse olulisimaid teadusuuringute tulemusi, uusi MI kasutusvaldkondi ning pakutakse võimalust harjutada MI baasoskusi ekspertide vilunud käe all.

Konverentsile ootame nõustajaid, terapeute, tervishoiutöötajaid, sotsiaaltöötajaid, psühholooge, korrektsiooni valdkonna töötajaid, treenereid ning kõiki teisi, kelle töös on oluline inimesi toetada erinevate muutuste teel.

Konverentsi peaesinejaks on MI meetodi alusepanija professor William R. Miller.

Lisaks pakuvad erinevad töötoad võimalust MI olemuse paremaks mõistmiseks ning kasutusvõimaluste leidmiseks mitmetes valdkondades (sport, tervisekäitumine, organisatsiooni juhtimine).Programm täieneb pidevalt.

Registreerimine läheb lahti juba peagi – kui tahad, et saadaksime Sulle sellekohase teavituse, siis jäta oma kontaktandmed SIIA